Vážení přátelé,
jsem kuchař a moc mě to baví. Proč? Protože mám rád dobré jídlo. A co mám ještě rád....když vidím, jak někomu jídlo chutná. Při běžné práci kuchaře v restauraci jsou ale jistá úskalí, která mi neposkytují ten komfort si s jídlem vyhrát a o zpětné vazbě zákazníka ani nemluvě. Rozhodl jsem se tedy nabídnout vám jídla, která jsem si zamiloval a naučil jsem se je dělat co možná nejlépe.

Abych se zbavil časového stresu a zachoval čerstvost a kvalitu surovin i provedení a zároveň získal i to nejcennější, tedy vaši odezvu, a abych se mohl radovat z toho, že vám moje jídlo chutná, nabídla se možnost připravovat tyto dobroty do krabiček a dovážet je přímo k vám domů, nebo do zaměstnání.

To celé ještě podpořila myšlenka připravovat krabičky jako denní menu, tedy snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři….zbývalo jen nutričně a kaloricky vyvážit a …. A je to tu…

Věřím, že tato forma stravování má velikou budoucnost. Důvod proč mnozí z nás nežijí zdravým způsobem života jsou již asi všem známé 1. nepravidelný příjem potravy 2. nevyvážená jídla plná převážně složených sacharidů a chemických vylepšovačů. 3. levné náhražky skutečných potravin. Dalo by se psát dál a dál, ale to není podstata toho co vám všem nyní nabízím. Můžete mít každý den čerstvá, nutričně i kaloricky vyvážená jídla na která nemusíte nakupovat, nemusíte je připravovat a můžete si je vzít s sebou kamkoliv jedete.

Vše co dostanete v mých krabičkách jsem osobně nakoupil, vzal každý kousek do ruky a posoudil jestli je v pořádku. Moje zkušenosti již dávno vyřadily produkty, které nejsou hodny, abychom je jedli. Nejsem a nebudu velkovýrobna podřadného jídla. Vše co uvařím jí i celá moje rodina.

Po krátké telefonické, či mailové komunikaci můžeme vaši stravu i specificky upravit, aby vám maximálně vyhovovala. Někdo nejí to, někdo zase ono. I na to jsem připravený. Někdo chce hubnout, někdo chce zesílit, řada lidí má určitá omezení kvůli nemocem…..i to z 90% zvládnu.

Moc se těším na naši spolupráci, na vaší spokojenost, na váš luxusní přechod ke zdravému životnímu stylu v oblasti stravování.

Jirka