Chcete snížit tělesnou váhu nebo prostě jen zdravě jíst?

Na základě letitých zkušeností z restaurační činnosti jsem se rozhodl nabídnout vám v Teplicích a okolí možnost zdravě, jednoduše a levně změnit svůj životní styl v oblasti stravování a shodit přebytečné kilogramy, které jsou jednou z příčin mnoha onemocnění.

Problematika zdravého hubnutí je záležitostí velmi diskutovanou a jsou na ní různé recepty, názory a postupy, které jste možná stejně jako já vyzkoušeli. Některé skutečně fungují, ale většina z nich vede ke známému jo-jo efektu a člověk může po několika měsících začít od začátku.

Současný trend, na kterém se shodnou mnozí odborníci je dnes takový, že chceme-li opravdu trvale snížit hmotnost, musíme změnit stravovací a pohybové návyky. Náš produkt, který nabízíme, není žádnou novinkou a na tomto programu dnes po celé republice fungují možná tisíce lidí.

Tato metoda je sloučení pozitivních dietních variant a zároveň usnadnění, což je velmi důležité, celkové realizace přechodu na zdravý životní styl. Odpadá totiž to nejprekérnější a totiž vlastní příprava zdravé, čerstvé, kvalitní a kaloricky vyvážené stravy, která je v daný čas na pravém místě. To znamená u vás doma, či v zaměstnání.

Rady ke stravovacího programu:

  • Je třeba konzumovat jednotlivá jídla v pravidelných časech, tzn. například. Snídaně 8.30 hod., svačina 10.30 hod., oběd 12.00 hod., svačina 15hod., večeře 18hod. Snažte se jíst pomalu a vychutnávat si každé sousto. Když jíte, nevěnujte se jiné aktivitě.
  • Věnujte svoji pozornost i tomu jaké a kolik vypijete tekutin. Denně byste měli vypít 2,5 – 3 litry nesladkých bezkofeinových nápojů (ovocné čaje, minerálky, voda). V žádném případě nepijte alkohol.
  • Důležitá je i pohybová aktivita. Nemusíte to přehánět, ale 2x až 3x týdně 1,5 hodiny nějaké sportovní aktivity vám rovněž pomůže. Zpočátku bude stačit třeba procházka na čerstvém vzduchu, nebo jiný pohyb, který je vám blízký (plavání, fitness, jízda na kole/rotoped,…. atd.)
  • Snažte se na jídlo a na hubnutí vůbec nemyslet. Zaměstnejte se ve volném čase něčím, co vás baví. Snažte se vždy soustředit na to, co zrovna děláte a věnujte tomu plnou pozornost.